Michal nad Žitavou 2021

Michal nad Žitavou 2021

Poslednú augustovú nedeľu sme roztočili kolesá proti rakovine v Michale nad Žitavou.

V záhrade obecného úradu sa stretli desiatky skvelých ľudí všetkých vekových kategórií a prispeli do pokladničiek na výskum rakoviny. Na 17 kilometrov dlhú jazdu za skvelú vec vyrazilo napokon viac ako 200 účastníkov. Všetko mal pevne v rukách hlavný organizátor Roman Pilek.

Výbornú náladu v Michale nad Žitavou po symbolickej jazde na kolesách proti rakovine, podporenú vynikajúcim gulášom, lángošmi a palacinkami, umocnila veselá kapela Šamaňy. Program pokračoval napínavým žrebovaním tomboly.


"Chceli by sme sa poďakovať všetkým zúčastneným že prišli podporiť kampaň "NA KOLESÁCH PROTI RAKOVINE", zároveň sa chceme poďakovať pánom starostom zainteresovaných obcí za podporu a spoluorganizáciu, zamestnancom obecného úradu, všetkým dobrovoľníkom čo pomáhali v bufetoch (s občerstvením, výčapom, predajom tričiek a suvenírov, predajom tomboly a pri zapisovaní účastníkov), všetkým darcom čo venovali ceny do tomboly, skupine Šamaňy ktorá svojím vystúpením pomohla dobrej veci a šamaňy boli ochotný vystúpiť bez nároku na honorár, členom Policajnému zboru, ktorý už siedmy rok dohliadal na našu bezpečnosť, zdravotníčke z červeného kríža, kameramanovi a jeho šoférovi na skútri, čestným hosťom za účasť, zástupcom Nadácie Výskum Rakoviny pani riaditeľke RNDr. Margite Klobušickej, CSc. a pánovi Jurášovi a len vďaka tomuto zoskupeniu sa nám podarilo spoločne vyzbierať 1250 eur pre Nadáciu Výskum Rakoviny. Priatelia a už teraz sa na Vás tešíme na budúci rok." Roman Pilek


Na kolesách proti rakovine 2021, Michal nad Žitavou

Na kolesách proti rakovine 2021, Michal nad Žitavou

Video icon